All inclusive zájezdy

Ty nejvýhodnější all inclusive zájezdy hledáme za vás

Nejvýhodnější zájezdy na:

Srovnání nabídek nejvýhodnějších all inclusive zájezdů

Akční tipy na All inclusive zájezdy

Denně pro vás hledáme nejlepší tipy na All inclusive dovolenou

Články v magazínu

Jak vybrat all inclusive zájezd?

Rádi byste tento rok vyrazili na dovolenou k moři, u níž kromě rezervace zájezdu nebudete muset nic řešit? Pouze doletíte nebo dojedete do cílové destinace, kde vás už bude očekávat delegát, který vás nasměruje na zajištěný transfer do hotelu. V hotelu vás pak ubytují a vy už si jen budete užívat sluníčka a odpočinku na pláži či u bazénu. Kromě toho pro vás přímo v místě ubytování bude zajištěna snídaně, svačiny, obědy a večeře. A samozřejmě i nápoje po celý den. Zní to jako váš sen? Pak si vyberte jeden z all inclusive zájezdů, jejichž aktuální nabídku najdete například zde.

Co je all inclusive

Pokud si kupujete zájezd a vidíte u něj označení All inclusive (čte se jako ól inklusiv), znamená to, že v ceně zájezdu již máte zahrnuta veškerá jídla. Tedy snídaně, obědy a večeře, mezi těmito hlavními jídly pak bývají nabízeny i dopolední a odpolední svačiny. Balíček all inclusive dále zahrnuje neomezenou konzumaci nápojů. Někdy v něm bývá obsažen i plážový servis.

Čemu věnovat pozornost při nákupu all inclusive dovolené

Abyste si all inclusive dovolenou skutečně pořádně užili, je třeba dát si pozor na několik věcí. Velká část hotelů nabízí neomezenou konzumaci nápojů pouze ve vymezených časech, nejčastěji od 10 do 22 či 23 hodin. Dát si také nemůžete úplně každý drink, na který máte chuť, ale většinou pouze místní a vybrané importované nealkoholické a alkoholické nápoje.

Pokud by vám tato omezení nevyhovovala, vybírejte zájezd s označením ultra all inclusive. V ceně takového zájezdu totiž máte zahrnutý i veškerý importovaný alkohol. Některé hotely pak klientům s tímto balíčkem umožňují také konzumaci nápojů po 24 hodin denně.

Setkat se ale můžete i s označením soft all inclusive nebo také light all inclusive. To se od klasického all inclusive odlišuje výrazně omezenou nabídkou nápojů. Ty můžete zdarma dostat pouze k hlavním jídlům. Nebo je můžete dostávat po celý den, ale ne výběr máte pouze nealkoholické pití a pivo či víno. Stejně tak v ceně zájezdu nemusí být započítány dopolední a odpolední svačiny. Vždy je proto dobré věnovat pozornost tomu, co tato varianta přesně obsahuje u vámi zvoleného zájezdu, případně se na podrobnosti poptat u vaší CK.

Častou chybou také je si myslet, že v rámci all inclusive dovolené máte automaticky v ceně i plážový servis. U některých nabídek tomu tak skutečně je, není to však pravidlem. Proto doporučujeme číst popis zájezdu pečlivě, ať pak na místě nejste nepříjemně překvapeni. Servis u bazénu je však v ceně vždy.

Pokud chcete zjistit konkrétní ceny letenek porovnejte nabídky 3 největších prodejců:

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.